Įkūrėjas

Šri Šri Ravi Šankaras yra tobulo jogo pavyzdys ir Šri Šri jogos įkūrėjas, sujungęs jogos žinias, asanas, kvėpavimą ir meditaciją į darnią visumą. Daugiau kaip 30 milijonų žmonių 150-yje šalių turėjo galimybę susipažinti su jogos technika ir išmintimi, pristatoma taip aiškiai ir paprastai. Dvasinis lyderis ir humanistas Jo Šventenybė Šri Šri Ravi Šankaras yra pasaulinės humanitarinės “The Art of Living” organizacijos įkūrėjas.

The Art of Living – viena iš didžiausių pasaulyje savanoriška švietėjiška organizacija, turinti specialųjį konsultacinį statusą prie Jungtinių Tautų ekonomikos ir socialinių reikalų tarybos. Fondo švietėjiškos programos siūlo konkrečius būdus, kaip pašalinti stresą ir išlaikyti gerą psichologinę savijautą.

Šri Šri Ravi Šankaras – asmenybė, aktyviai prisidedanti prie realių socialinių pokyčių bei žmogiškųjų vertybių puoselėjimo visame pasaulyje. Kasmet jis aplanko daugiau negu 40 šalių, skleisdamas savo žinią ir primindamas, kad visos dvasinės tradicijos siekia tų pačių tikslų ir puoselėja tas pačias žmogiškąsias vertybes. 

Šri Šri Ravi Šankaro plati socialinė veikla ir iniciatyvos apima daugybę sričių: tarptautinių konfliktų sprendimus, stichinių nelaimių padarinius, terorizmo sukeltas emocines traumas, nuteistųjų reabilitacijos programas, jaunimo lyderystės, moterų ekonominės nepriklausomybės programas, kampanijas prieš vaikų išnaudojimą, švietimo propagavimą ir daugybę kitų. 

Jo mokymas skleisti meilę, išmintį ir tarnauti pasauliui suburia tautas ir įkvepia žmones.

Šri Šri Ravi Šankaro vizija – pasaulis kaip viena šeima, kurioje nėra įtampos ir smurto.


Tarptautinis Šri Šri Ravi Šankaro puslapis: www.srisriravishankar.org