The Art of Living

Visuomenė be smurto, sveikas kūnas, aiškus protas, nevaržomas intelektas, atmintis be nuoskaudų ir siela be liūdesio yra kiekvieno asmens prigimtinė teisė.

Šri Šri Ravi Šankaras

The Art of Living – tai pelno nesiekianti organizacija, įkurta 1981 metais visame pasaulyje žinomo filantropo ir dvasinio lyderio Šri Šri Ravi Šankaro.

The Art of Living siūlo efektyvias ugdymo ir savęs tobulinimo programas bei priemones, kurios padeda pašalinti stresą ir puoselėja gilią vidinę ramybę bei laimę ir gerovę. Šios programos, kurias sudaro kvėpavimo technikos, meditacija, joga ir praktinė išmintis, padėjo milijonams žmonių visame pasaulyje pakeisti gyvenimus.

Kvėpavimo ir meditacijos kursai


Šie kursai – labai stipri ir efektyvi sistema, kuri padėjo daugiau nei 40 milijonų žmonių visame pasaulyje pastūmėti savo gyvenimus į net nesvajotas aukštumas, įkvėpė pasitikėjimo savimi, vidinės laisvės ir laimės. Programos vertingiausia dalis yra unikalus, moksliškai įrodytas kvėpavimas – Sudaršan Krija – efektyviai sumažina stresą ir padeda lengvai ir be pastangų pasiekti gilios meditacijos būseną.

Humanitarinės pagalbos iniciatyvos

Taip pat be šių pasaulyje siūlomų programų, The Art of Living, bendradarbiaujant su Tarptautine Žmogiškųjų Vertybių Asociacija (International Association for Human Values), sėkmingai įgyvendina daugybę humanitarinių projektų ir pagalbos iniciatyvų, įskaitant konfliktų sprendimų programas, reabilitaciją po stichinių nelaimių, tvarų kaimų vystymą, moterų įgalinimą, kalinių reabilitaciją, visuotinį švietimą bei aplinkos tvarumą.

Organizacinė struktūra

The Art of Living yra įvairiapusė organizacija, turinti vieną didžiausių pasaulio savanorių bazę. Tarptautinis centras yra įsikūręs Bengalūre, Indijoje. The Art of Living organizacija buvo įkurta jau 1989 metais Jungtinėse Amerikos Valstijose ir Vokietijoje. Nuo tada buvo pradėti steigti vietiniai centrai visame pasaulyje.

Narystės

  • CONGO (Nevyriausybinių organizacijų konferencijoje konsultacinis statusas prie Jungtinių Tautų Ekonomikos ir Socialinių reikalų komiteto), Ženeva ir Niujorkas
  • Tarptautinis aljansas prieš badą
  • JT psichikos sveikatos komitetas ir JT senėjimo komitetas, Niujorkas
  • Tarptautinė sveikatos paramos ir švietimo sąjunga, Paryžius
  • Nevyriausybinis sveikatos forumas, Ženeva

Daugiau informacijos: www.artofliving.org