Mokytojai

Sertifikuoti Sri Sri School of Yoga jogos mokytojai Lietuvoje

Sri Sri Schooll of Yoga – autentiška, pasaulinė, sertifikuota RYT ir Yoga Alliance jogos mokykla, įkvėpta nušvitusio šių laikų meistro Šri Šri Ravi Šankaro.

 

Kas man yra joga? Tai gyvenimo taikoje su savimi ir su aplinka būdas. Tai kasdienė disciplina, proto ir būties higiena. Tai nesibaigianti kelionė į save su daugybe teigiamų pašalinių reiškinių . Sveikas, stiprus kūnas, paaštrėjusi intuicija, nurimęs ir aštrus protas tai keli iš jų. Kviečiu pažinti ir atrasti save per autentiškas jogos praktikas.

500H jogos mokytoja – pradedančiųjų, pažengusiųjų lygis. 

The Art of Living Kvėpavimo ir Meditacijos programų mokytoja.

Nėščiųjų joga.

Užsiėmimai gyvai ir online, individauliai ir grupėse, bazinė Šri Šri jogos programa.

www.jogasumeile.lt

www.facebook.com/jogasumeile

www.instagram.com/jogasumeile

 

Praktikuoju jogą nuo paauglystės apie 17 m., mokiausi Sri Sri School of Yoga Indijoje ir Montenegre. Mokiau kitus jogos Londone, Indijoje, Graikijoje, Maroke Jogos retreat’uose bei Vokietijoje, bei šiuo metu Lietuvoje skleidžiu jogą. Esu pažengusiųjų jogos mokytoja bei vaikų jogos mokytoja. Paskutiniai mano jogos mokytojų kursai: Prenatal – nėščiųjų, Postnatal – po gimdymo ir vaiko ugdymo dar pilvelyje, bei Veido jogos, Yin jogos ir veido jogos kursai. Esu sertifikuota Ashtanga Vinyasa, Sri Sri, Yin, Veido ir Nėščiųjų, vaikų jogos mokytoja. Dalinuosi tuo, kuo gyvenu. Joga tai gyvenimo būdas 🙂

867308130, ieva_beleviciute@yahoo.com, 

www.ievayoga.com

www.facebook.com/yogabyieva 

www.instagram.com/ieva_yoga/

Užsiėmimai vyksta: antradieniais 19.30 Online, 

Savaitgaliais Ukmergėje rytais, registruotis telefonu arba feisbuke per mesendžerį.

Joga pradėjau domėtis būdama 16, tuomet pradėjau nuo kelionių po įvairius seminarus, intensyvių praktikų jogos mokykloje. Vėliau kelias pasuko link Kovos menų, meditacijos, tai tik dar labiau pagilino mano supratimą kas yra joga, kuo ji universali. Šiuo metu esu praktikuojanti egzistencinę psichoterapiją terapeutė, konsultuoju, o joga padeda atrasti darną tarp kūno ir proto, pajausti gyvenimą tekant per mane.

biteniekyte@gmail.com, 865054915

Užsiėmimai vyksta:

II, IV 20.00 , VI 10 arba 18.00 val. Uždaroje FB grupėje Joga su Marija Bite.

Registruotis – rašant messengeriu, e-mailu, telefonu. Visi būdai geri.

Daugiau negu 19 metų domisi rytų išmintimi, praktikuoja jogą, veda įvairius seminarus ir paskaitas savęs suvokimo temomis. Organizuoja jogos centro veiklą, groja gongais Lietuvoje ir kitose šalyse, veda vestuvių ceremonijas. Vyrenijus per humoro ir išminties sąveiką perteikia išmintį, žinias ir patirtį. Tiki, kad galima gyventi laimingai. 

Užsiėmimai yra pritaikyti žmogui, kuris nėra lankęs jogos, sudėtingos padėtys nėra atliekamos, daugiau skirta dėmesio atstatyti fizinį ir psichinį kūną, sustiprinti vidinę būseną, atsipalaiduoti. Tinkama visiems. Šie užsiėmimai nėra tęstiniai. Juos galima lankyti vieną arba du kartus per savaitę, kada tik yra tam poreikis ir būtinybė. 10 metų jogos vedimo patirtis.

info@gongai.eu, 8687 57726, Vyrenijus, 

www.gongai.eu, www.lengvajoga.lt

https://www.facebook.com/srisriyogavyrenijus

Užsiėmimai vyksta: pirmadieniais – 18.00 – 19.30 val.

Jogą praktikuoju jau 10 metų ir tuo labai džiaugiuosi. Esu sertifikuota Šri Šri jogos mokytoja ir visus kviečiu į savo jogos užsiėmimus, jeigu norite turėti sveiką ir gražų kūną, užjaučiančią širdį ir ramų, išmintingą protą. Studijuoju LSMU “Mindfulness”. Įgytas žinias taikau jogos užsiėmimuose.

Užsiėmimai: antradieniais, ketvirtadieniais 19:00 – 20:30 val, sekmadieniais 9:00-10:30 val. Užsiėmimai vyksta ONLINE uždaroje FB grupėje.

kiilona@gmail.com 860102385 https://www.instagram.com/joga_su_ilona/ https://www.facebook.com/jogasuilona

Esu sertifikuota Šri Šri jogos instruktorė, masažistė, esu baigusi Ajurvedos studijas Kauno vedų kultūros centre. Vedu užsiėmimus, kuriuose jogą apjungiu su aromaterapija, meditacija, savimasažo ir kvėpavimo praktikomis.

Užsiėmimai: antradieniais, ketvirtadieniais 19 – 21 val Jogos studija “Savikura” Pušyno g.6 Karčiupio kaimas Registruotis FB ar telefonu.

letaado@gmail.com 8699 20920 https://www.facebook.com/loreta.savikura

 

Daugiau informacijos apie Elenos vedamus užsiėmimus – netrukus.

Asanos, pranajamos, meditacija, lengvumo pojūtis, transformacijos. Tai ir daugiau – jogos užsiėmimuose ir kursuose suaugusiems bei vaikams su sertifikuota Šri Šri Jogos (nuo 2013m.) bei Art of Living programų (nuo 2007m.) mokytoja Ingrida Kučinskiene.

8 617 35956, ingrida@artofliving.lt, https://www.facebook.com/SriSriJogasuIngrida

Užsiėmimai šiuo metu vyksta on-line per Zoom antradieniais ir ketvirtadieniais 17:30-18:45

Esu sertifikuota The Art of Living programų ir Šri Šri jogos instruktorė. Jogą praktikuoju 20 metų. Vedu pasaulinėsThe Art of Living humanitarinės, švietėjiškos organizacijos antistresines, meditacijos, kvėpavimo programas,  seminarus. Taip pat vedu asmenines jogos trenituotes. JOGA tai mano gyvenimo būdas ir šaltinis iš kuriuo semiuosi energijos ir išminties.

Pirmadieniais – 18.20 – 19.50 val. Registruotis telefonu. Užsiėmimai vyksta adresu Tilžės 118a, 4 aukštas, įėjimas iš kiemo pusės (priešais P.C “Saulės miestas”) Ketvirtadieniais – 18.00 – 19.30 val.

rima.grigaliuniene@gmail.com, 860514221

Jogą praktikuoju 20 metų. Šri Šri jogos mokytoja 10metų , vedu jogos užsiėmimus, kursus. Esu marmos terapeutė, ,,Amžinybės proceso” instruktorė. Joga – mano gyvenimo būdas, padeda gyventi pusiausvyroje.

Užsiėmimai: antradieniais – 18.30 – 20 val. Registruotis.

8 699 15541

Esu jogoje daugiau kaip 20 metų. Joga mano gyvenimo būdas ir variklis. Padeda išlaikyti kūno sveikatą ir proto ramybę, o dvasinės žinios – įveikti gyvenimo iššūkius su šypsena.

867880088, eugenija@gyvenimomenas.lt

Penktadieniais 18 val., centre “Vidmavita”

 

Turiu 25 metų patirtį. Vedu sveikos gyvensenos, jogos praktinius bei teorinius užsiėmimus, skaitau paskaitas, vedu seminarus. Baigiau LSMU edukologiją. Esu mokytoja, lektorė, taip pat jau 10m. vedu ir individualius užsiėmimus.

jurate.griceviciene@gmail.com, 868793628

Esu su joga apie 20 metų, ir nieko geriau neradau kaip ART of LIVING YOGA ir SRI SRI YOGA. Iš pradžių organizavau jogos, sveikos gyvensenos kursus Plungėje, Telšiuose o paskutinius 9 metus vedu meditacijos, kvėpavimo, streso valdymo ir Hatha jogos užsiėmimus suaugusiems Klaipėdoje, Plungėje, Mažeikiuose. Džiaugiuosi turėdamas puikius įrankius suvaldyti stresą ir galėdamas padėti žmonėms nerandantiems nusiraminimo, ieškantiems atsakymo į klausimą “kas aš?”

861683425, kestasjau@gmail.com;

FB: Šri Šri Joga Plungė

https://www.facebook.com/Kestutis.Jaugelis/about/?view_public_for=1524620171123110&ref=page_internal

Antradieniais nuo 18:00, lopšelis- darželis VYTURĖLIS, nėra registracijos (per karantiną nevyksta).

 

Šri Šri Jogos mokytoja nuo 2013 m. Mokytojų apmokymo kursus baigė Vokietijos Sri Sri Yogos ir Art of Living centre, Bad Antogaste. Mokėsi pas Kamleš Barval.

Užsiėmimai vyksta pirmadieniais 18.00 – 19.30 val. Varėnos socialinių paslaugų centre, adresu M. K. Čiurlionio 61A. Registracija tel. 8 615 40095

Informacija apie užsiėmimus Biržuose rengiama.

Nori tapti vienu iš mūsų, dalyvauk jogos mokytojų apmokymuose – www.srisrischoolofyoga.org